Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

6 червня під час панельної дискусії «Що заважає вільно текти українським річкам?» було офіційно презентовано мобільний додаток для відстеження перешкод на річках

Реальна кількість перешкод на українських річках наразі невідома. Відсутність такої інформації є значною перешкодою для прийняття обґрунтованих рішень з управління водними ресурсами України.

Вирішити цю проблему допоможе спеціальний мобільний додаток з відстеження перешкод на річках – The Barrier Tracker, який 6 червня презентували в Києві під час панельної дискусії «Що заважає вільно текти українським річкам?»

Відтепер виявити перешкоди на річках та порахувати їх може допомогти кожен небайдужий українець. Таким чином, до справи буде залучена громадянська наука (civil science).

Мобільний додаток The Barrier Tracker дозволяє користувачеві зробити фото перешкоди на водоймі, вказати додаткові дані (тип, розмір, робочий стан, наявність рибоходів тощо) та місце її розташування (геолокацію). Після проходження модерації зібрана інформація завантажується до загальної бази даних.

Повідомляє сайт ECOBUSINESS - http://ecolog-ua.com

14.06.2019