Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

Оприлюднено проект постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду»

Мінприроди повідомляє про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду».

Проектом акта пропонується врегулювати проблемні питання в ході практичної реалізації Порядку видачі дозволу на проведення робіт на землях водного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 р. № 557, необхідність чіткого визначення термінології, сфери дії Порядку, вимог до технічної документації при отримання дозволу та приведення їх у відповідність до законодавства щодо оцінки впливу на довкілля.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються протягом місяця з моменту оприлюднення за наступними контактами:

Юридичний департамент Міністерства екології та природних ресурсів, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-00, 248-49-33, e-mail: yu_bondarenko@menr.gov.ua

Повідомляє сайт ECOBUSINESS - http://ecolog-ua.com

17.06.2019