Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

Україна – США: конструктивний діалог – плани на майбутнє

Фахівці Держводагентства на чолі з першим заступником Голови Агентства Михайлом Хорєвим провели робочу зустріч з американською делегацією. Від делегації США Держводагентство відвідали: Регіональний науковий радник і координатор Програми пріоритетних екосистем Еверглейдс, представник Геологічної служби США Ніколас Аумен, представник Офісу Міністерства внутрішніх справ у Іллінойсі Роман Фердінанд, економічний аналітик Посольства США в Україні Олександра Нестерчук.

Під час зустрічі Михайло Хорєв поінформував американських колег про український водний менеджмент та його регіональні особливості.

Разом з тим, присутні під час професійного діалогу домовилися про проведення у найближчому майбутньому семінару представниками США для українських водників у Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства. Під час якого, американці поділяться своїм досвідом з працівниками водогосподарських організацій України щодо залучення професійних стейкхолдерів до управління водними ресурсами для досягнення ефективного водного менеджменту.

Повідомляє сайт Державного агентства водних ресурсів України - www.davr.gov.ua

29.07.2019