Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

Нідерландські студенти відвідали Держводагентство

Студенти Делфтського технічного університету (Нідерланди) зустрілися з фахівцями Державного агентства водних ресурсів України для вивчення досвіду України з управління водними ресурсами.

До молодих екологів Нідерландів звернувся перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв з побажанням з професійною користю для себе провести час в Україні, дізнатися більше про українські водні екосистеми та їх унікальність.

У свою чергу українські водники розповіли студентам про управління водними ресурсами України, про хід змін у водній сфері, відповідно до басейнового принципу управління. Детально зупинялися на впровадженні в Україні Водної Рамкової Директиви, підготовці планів управління річковими басейнами, новій системі моніторингу вод, е-дозволах та роботі басейнових рад.

Зустріч українських водників з нідерландськими студентами відбулася в рамках відвідання ними Київського національного університету імені Т.Шевченка.

Студенти були сповнені нових знань та позитивно налаштовані на подальше продовження навчання за обраними водними спеціальностями.

Повідомляє сайт Державного агентства водних ресурсів України - www.davr.gov.ua

30.07.2019