Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

11 липня 2019 року у захопливому турнірі з риболовлі зустрілись команди учасників АТО та представників Федерації риболовного спорту осіб з інвалідністю «Рисі»

Учасники цього свята дійсно давні друзі, яких об’єднує захоплення рибалкою. Свято риболовлі для учасників цього турніру завжди очікуване та бажане. Гарна природа, можливість поспілкуватись та сам процес риболовлі це яскраві спогади на довгий час та приємне очікування нових зустрічей.

Звісно, щоб провести такий захід не обійшлось без допомоги. Тож дякуємо розпорядника водойми Руслана за безкоштовне користування озером, суддю національної категорії Олександра Шевченко за постійну допомогу у проведенні заходів для осіб з інвалідністю, Сергія Фролова та Дмитра Буткевича.

Дякуємо всіх учасників цього заходу за силу духа та незламність, адже деякі приїхали з Київської області та навіть з Житомира. Сподіваємось, що разом , рибалка стане досяжною для всіх без винятку,

Адже є щось важливіше і вище всіх матеріальних благ: подолання своїх недуг, бажання жити, радіти, творити, допомагати іншим.

Окрема подяка Компанії «Фішка» за допомогу та розуміння проблем людей з інвалідністю.

Повідомляє фейсбук-сторінка Федерації риболовного спорту «РИСІ»

01.08.2019