Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

Затверджено порядок надання Держпродспоживслужбі інформації про загрозу життю і здоров`ю, санепідблагополуччю населення

Уряд затвердив порядок надання до Держпродспоживслужби інформації про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров’ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення.

Відповідна постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 818 оприлюднена на Урядовому порталі.

Рішення спрямовано на забезпечення міжвідомчої взаємодії та розв`язання проблеми своєчасного отримання територіальними органами Держпродспоживслужби інформації про такі події та ситуації. Крім того, реалізація рішення дасть змогу Службі, її територіальним органам, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування здійснювати свої повноваження на належному рівні.

Відповідно до Порядку у разі виникнення і розповсюдження інфекційних хвороб та масових отруєнь, радіаційного ураження населення, виявлення невідповідності харчових продуктів вимогам законодавства щодо їх безпечності або появи обґрунтованої підозри щодо їх невідповідності, внаслідок чого виникла загроза життю і здоров`ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення, заклади охорони здоров`я, суб`єкти господарювання, які провадять господарську діяльність з медичної практики, органи виконавчої влади повинні надавати терорганам Держпродспоживслужби інформацію про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров’ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення.

Інформація надається засобами телефонного зв’язку протягом однієї години з моменту появи такої події та ситуації.

За матеріалами сайту Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів - http://www.consumer.gov.ua

07.10.2019