Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

22 листопада під час Fish Business Ukraine 2019 буде проведено семінар щодо розвитку риболовного туризму в Україні від засновника міжнародного риболовного клубу FISH.LOVE.CLUB Євгена Носальського

Міжнародна риболовна спільнота FISH.LOVE.CLUB була заснована Євгеном Носальським у 2017 році та за два роки стала однією з найбільших та впізнаваніших в Європі.

Філософія її команди – це об`єднання риболовів від аматорів до професіоналів в одну велику структуру для плідної співпраці, комунікації та генерації корисних проектів в офлайн-режимі.

А головна мета – це максимальний розвиток риболовного туризму в Україні.

Після відкриття у 2018 році філії клубу в Італії - команда стала займатися не тільки розвитком риболовного туризму, але й рекламою та просуванням українських риболовних брендів за кордоном.

22 листопада 2019 року в ході проведення головної події рибної та риболовецької індустрії України виставки-форуму Fish Business Ukraine засновник FISH.LOVE.CLUB Євген Носальський проведене практичний семінар «Розвиток риболовного туризму в Україні», де будуть висвітлені такі аспекти:

- Ідеальний риболовний гід очима закордонного клієнта
- Справжній сервіс на українських риболовно-мисливських базах та чому сервіс – це «обличчя» сегменту
- Масштабування риболовного туризму в Україні через досвід роботи в Італії
- Що важливо знати для роботи з іноземними клієнтами та чому вони мають себе відчувати в безпеці
- Як досягти максимальної монетизації всіх процесів роботи

Для відвідування семінару необхідно зареєструватися. Реєстрація на захід – за посиланням: https://fishbiz.com.ua/?pid=4.

16.10.2019