Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

Держпродспоживслужба та бізнес напрацьовують єдину позицію стосовно вимог до імпорту продукції тваринного походження до України

01 жовтня 2019 року відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню питання імплементації норм наказу Міністерства аграрної політики України від 16.11.2018 №553 «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки», який вступає в дію 24.11.2019.

У заході взяли участь заступник Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль, керівник екпертної групи у сфері ветеринарної медицини, здоров`я та благополуччя тварин Директорату безпечності та якості харчової продукції Мінагрополітики Дмитро Мороз, виробники і імпортери м’ясної продукції, науковці та інші зацікавлені особи.

Ольга Шевченко у ході обговорення повідомила, що наказ №553 був розроблений в рамках зобов`язань Угоди про асоціацію з ЄС щодо наближення українського законодавства до законодавства ЄС.

Заступник Голови Держпродспоживслужби наголосила, що наказ №553 напрацьовувався спільно з експертами проекту технічної допомоги ЄС та враховує положення Регламенту ЄС 798/2008 у частині наближення до вимог ЄС, в тому числі при ввезенні продукції птахівництва. Крім того, під час роботи над зазначеним наказом Україна дотримувалася своїх міжнародних зобов’язань щодо транспарентності відповідно до членства у Світовій організації торгівлі, та нотифікувала відповідний проект документу вперше ще у 2016 році (G/SPS/N/UKR/111; G/SPS/N/UKR/111/Rev.1).
Крім того згідно національного законодавства даний проект наказу знаходився на публічному обговоренні в Україні, під час цього процесу коментарі були отримані від ряду торговельних партнерів, у тому числі від стейкхолдерів та європейських колег.

Продовжуючи обговорення, Борис Кобаль зазначив, що над наказом №553 фахівці Держпродспоживслужби разом з експертами в цій галузі працювали понад два роки. У документі були враховані пропозиції зацікавлених відомств та профільних асоціацій, а також торгівельних партнерів України.

За результатами обговорення учасники зустрічі домовилися продовжити роботу з напрацювання єдиної позиції влади та бізнесу стосовно вимог до імпорту подрібненого (січеного) м`яса та/або м`яса механічного обвалювання (ММО) до України. З цією метою було запропоновано створити спеціальну робочу групу, засідання якої заплановано на середину жовтня.

За матеріалами сайту Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів - http://www.consumer.gov.ua

18.10.2019