Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

22 листопада 2019 в ході ділової програми виставки-форуму Fish Business Ukraine відбудеться презентація можливостей та технологій ПП «Західна рибна компанія» щодо розвитку рибної галузі України

Для гостей семінарів виступлять Катерина Шульце, Світлана Заболотна та Олексій Поляков. Спеціалісти підприємства на практичних кейсах поділяться досвідом з найбільш актуальних питань індустрії, зокрема розкриваючи теми:

- Високоякісний спеціалізований комбікорм «Аквафід» для вирощування риби в умовах ставових господарств та аквакультури;
- Харчова і біологічна цінність осетрової ікри, отриманої беззабійним методом «здоювання»;
- Сучасний аквакультурний інжиніринг і вплив кормів, що застосовуються, на якість води і продуктів рибництва.

Також в ході презентацій будуть розкриті питання типових помилок при реалізації проектів аквакультури і умови їх реалізації в Україні, переваги та недоліки установок замкнутого водопостачання (УЗВ), особливості овульованої осетрової ікри, екологічної безпеки кормів та проблематика на рибних господарствах, що виникає при годівлі риби кормами низької якості.

Довідково:

Приватне підприємство «Західна рибна компанія» є дистриб’ютором продукції комбікормового заводу Спеціальфуттерміттельверк Беесков ГмбХ, Німеччина та представляє на ринку України високоякісні корми для рибництва «Aqua-feed»

Метою компанії є розвиток рибної галузі в Україні. Можливість доступу українських виробників риби до високоякісних кормів провідного європейського виробника, що дозволяє в рази підвищити якість риби і рибної продукції. Залучення інноваційних технологій виробництва кормів гарантує екологічну безпеку водойм. Даний продукт покриває весь сегмент - осетрові, форелеві, коропові види риб та африканський сом.

Представники компанії мають багатий досвід роботи на рибних господарствах, тому окрім високоякісних кормів наші клієнти отримують інформаційну підтримку по вирощуванню риби.

Захід буде цікавий з точки зору вже існуючого рибного бізнесу, а також започаткування нових підприємств даної галузі.

Реєстрація на відвідування за посиланням - https://fbu-2019.ticketforevent.com.

10.10.2019