Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

Інститут маркетингу морепродуктів Аляски презентує на Fish Business Ukraine 2019 програми підтримки риби і морепродуктів Аляски

Інститут маркетингу морепродуктів Аляски — Alaska Seafood Marketing Institute (ASMI) — це партнерство держави і приватних рибопромислових компаній штату Аляска. Інститут грає ключову роль у просуванні морепродуктів Аляски в США і за кордоном, визначає їх місце на світовому ринку.

Місія ASMI — збільшення економічної цінності морепродуктів Аляски за рахунок позитивної впізнаваності бренду і довгострокового активного маркетингового планування.

На Алясці у великій кількості добувають морепродукти і рибу преміум-класу, включаючи п`ять видів дикого тихоокеанського лосося: горбушу, кету, кижуч, нерку, чавичу, а також чорну тріску, королівського, дандженеського і снігового крабів, білокорого тихоокеанського палтуса, морського гребінця і, звичайно ж, більш звичних за якістю морських мешканців, яких готують не до урочистої нагоди в ресторані, а для простого сімейного обіду, — тріску, минтай і камбалу. Уся риба і морепродукти надходять до споживачів, в залежності від сезону, в свіжому, замороженому, консервованому або копченому вигляді. В Україні широкий асортимент морепродуктів Аляски доступний у імпортерів і дистриб`юторів, у постачальників HoReCa, в роздрібних мережах і спеціалізованих рибних магазинах.

На території України, Румунії, Молдови, Грузії, Білорусі, Естонії, Латвії та Литви працює програма підтримки риби і морепродуктів Аляски: допомога в пошуку партнера-постачальника, промозаходи в роздрібній торгівлі та ресторанній індустрії на підтримку продукції Аляски, PR.

Запрошення на виставку Fish Business Ukraine 2019 замовляйте на сайті www.fishbiz.com.ua!

#alaskaseafood #eatalaska #askforalaska

31.10.2019