Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

21 листопада в ході ділової програми виставки-форуму FISH BUSINESS UKRAINE відбудеться презентація можливостей та технологій українсько-німецької компанії «ПРОМБІЗНЕСАГРО-М» щодо використання продуктів з активним кремнієм для рибоводства України

Спеціалісти підприємства ознайомлять гостей семінару з новітніми здобутками вітчизняної та світової науки, зокрема по темах:

1. Контактне очищення води відкритих та закритих водойм від органічних та хімічних забруднень, насамперед – амонійного азоту.
2. Стимулювання розвитку природної кормової бази відкритих водойм.
3. Крємнієва полімінеральна кормова добавка «БЕНТОНІТ-К» для риби.

Фахівці нашої українсько-німецької компанії «ПРОМБІЗНЕСАГРО-М» під загальною торговою маркою ‘AGRI DIVES’ більше 27 років, у співпраці з провідними науковцями України та Німеччини вивчають вплив унікального мінералу, що видобувається з великих глибин в Україні і численних препаратів на його основі на життєдіяльність всіх живих організмів: мікробіоту грунту, безліч видів рослин, птиці, риби, свиней, коней, бджіл, великої рогатої худоби.

Наш мінерал сертифікований компанією «Органік Стандарт», що працює під егідою Швейцарського інституту органічного землеробства FIBL для використання в країнах Євросоюзу в якості добрива і кормової добавки для виробництва сільськогосподарської продукції класу «органік».

Наші продукти є унікальним природним джерело активного кремнію та більше 40 доступних макро-, мікро- та ультрамікроелементів, насамперед Si, Mg, Ca, K, Mo, Co, S, Cu, Zn, V, La, Ce, Se.

Активний кремній є одним із найважливіших біогенних елементів і відповідає у всіх живих організмах, насамперед, за стан імунітету та стійкості до всіх видів стресів, у тому числі теплового, що дуже актуально для рибоводства в умовах драматичної зміни клімату.

Сподіваємося, що наші матеріали та технології допоможуть рибоводам значно удосконалити та зробити більш прибутковим свій бізнес.

01.11.2019