Слідкуйте за оновленнями
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Картка заходу

21.11.2019 Конференц-зал №1, пав №1
14:00-15:00
Панельні дискусії. Блок "Екологія".
Модератор:Юрій Євгенійович Шарило, директор МТЦ з аквакультури, ДАРГ.
Перспективи українського рибальства в Азовському, Чорному морях та світовому океані в зоні дії міжнародних угод з рибальства, членом яких є Україна.
К. Дем'яненко, Інститут рибного господарства та екології моря (ІРЕМ)
- Огляд доступних для рибальства України акваторій Азовського та Чорного морів, а також районів Світового океану.

- Стан запасів водних біоресурсів, перспективи українського рибальства в Азовському морі.

- Стан запасів водних біоресурсів, перспективи українського рибальства у Чорному морі (включаючи перспективи впровадження заходів зі збереження, рекомендованих Генеральною Комісією з питань рибальства у Середземномор'ї GFCM).

- Стан запасів водних біоресурсів, перспективи українського рибальства у зоні відповідальності Комісії за збереження морських живих ресурсів Антарктики (CCAMLR).

- Сировинний потенціал та перспективи українського рибальства у зоні відповідальності Організації з рибальства у Північно-Західній Атлантиці (NAFO).

- Важливість розвитку марикультури як додаткового важливого фактора збереження природних популяцій.
.
С. Афанасьєв
Зміна клімату та рибництво.
Т. Кутонова, регіональний координатор проекту ОБСЄ
Боротьба зі шкідниками в рибній промисловості та аквакультурі.
С.В. Криводонов, директор, Центр Пест Контролю і Пест Менеджменту, НУБІП
Зростання глобальної аквакультурної індустрії терміново потребує більш ефективних методів боротьби з паразитарними хворобами та їх переносниками. Інтегрований Пест Менеджмент (IPM — боротьба зі шкідниками) широко застосовується в наземному сільському господарстві, але в аквакультурі — меншою мірою. Рибоводам доводиться мати справу зі шкідниками і паразитами, які нападають на їхніх тварин, вони шукають природних способів боротьби зі шкідниками, які зводять до мінімуму використання хімічних обробок. Використання пестицидів і ліків для лікування риб, уражених шкідниками або патогенними мікроорганізмами, необхідне для благополуччя риб.
У зв'язку з тим, що індустрія має відмінності як у вирощуванні аквакультури, так і у видобутку і переробці продукції, необхідна розробка індивідуальних Програм з Інтегрованого Пест Менеджменту (IPM — боротьба зі шкідниками).
Повернутися назад